Evde İncili Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde İncili Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Uzun süredir sizlere evde bileklik yapımı ile ilgili paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kibar bir bileklik yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde takı yapmayı seviyorsanız ve farklı takı tasarımları araştırıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde bileklik yapılışı ile ilgili bu yazımın sonundaki bağlantılara basarak farklı bileklik çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Evde incili bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde kendinize el yapımı incili bileklikler yapabilirsiniz. Evde incilik bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımda gösterildiği gibi tüm malzemeleri bir araya getirin ve kendi el yapımı incili bilekliğinizi yapın. Kolay gelsin.

 

 

evde-incili-bileklik-yapimi

faites bracelets à la maison – made bracelets at home – gemacht Armbänder zu Hause

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir