Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

 

 

0

 

Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

Paylaşacağım bu çalışmayı nette gezinirken gördüm. Oldukça güzel ve başarılı olan bu çalışmayı dilerseniz sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde ipek kurdele ile boncuk işleme sanatı kullanılmış. Ortaya harika bir bilezik çalışması çıkmış. Denizin gizli hazineleri adı verilen bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın sizlere bu yazımda anlatımlı resimlerini paylaşacağım.

 

 

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kurdele ipekten boncuklu bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma tam size göre… yapımının kolay olduğunu sanıyorum. Beğenenler yapabilirler. Aynısını yapamasınız bile benzerini yapabilirsiniz. Farklı bir çalışma olduğu için paylaşmak istedim. Dileyenler asıl kaynağına yazımın sonunda paylaşacağım linkten ulaşabilirler.

source : http://biserok.org/braslet-sokrovishha-morskih-glubin/

Perlenarmband – bead bracelet – bracelet perle

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir