Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

1x1.trans

Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

Paylaşacağım bu çalışmayı nette gezinirken gördüm. Oldukça güzel ve başarılı olan bu çalışmayı dilerseniz sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde ipek kurdele ile boncuk işleme sanatı kullanılmış. Ortaya harika bir bilezik çalışması çıkmış. Denizin gizli hazineleri adı verilen bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın sizlere bu yazımda anlatımlı resimlerini paylaşacağım.


Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kurdele ipekten boncuklu bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma tam size göre… yapımının kolay olduğunu sanıyorum. Beğenenler yapabilirler. Aynısını yapamasınız bile benzerini yapabilirsiniz. Farklı bir çalışma olduğu için paylaşmak istedim. Dileyenler asıl kaynağına yazımın sonunda paylaşacağım linkten ulaşabilirler.

source : http://biserok.org/braslet-sokrovishha-morskih-glubin/

Perlenarmband – bead bracelet – bracelet perle

Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*