Evde İple Şişe Süsleme – Soda Şişesinden Dekoratif Vazo Yapımı

 

 

1

 

Evde İple Şişe Süsleme – Soda Şişesinden Dekoratif Vazo Yapımı

Evde içtiğimiz soda şişelerini ya atarız, ya da geri dönüşüm için ayırırız. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yola çıkarak sizde evinizdeki soda şişelerini veya gazoz şişelerini atmayın ve biriktirin. Resimli anlatımda gösterildiği gibi saman ipinden veya hasır ipten şişeyi dolayın ve ortaya harika bir dekoratif vazo çıkmış olsun. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize akustik vazolar veya dekoratif şık vazolar yapabilirsiniz. Yapacağınız vazoları evinize gelen misafirler gördüğünde ise muhakkak size soracaklardır. Bu vazoyu nereden satın aldın diye? evet bu çalışmayı sizde yapın sonucu görün.

 

 

evde-iple-sise-susleme-soda-sisesinden-vazo-yapimi evde-iple-sise-susleme-soda-sisesinden-vazo-yapimi2

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Betül dedi ki:

    İple süsleme konusunda bu hiç aklıma gelmemişti dekor olarak gayet güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir