Evde İpten Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir bileklik çalışması paylaştım. Resimli anlatımından yararlanarak sizde evde kolay ipten bileklik yapmak isterseniz kısa sürede yapabileceksiniz.

Bu tür çalışmalar ile elbiselerinize kombin yaparken zorlanmayacağınız takılara sahip olabilirsiniz. İsterseniz ipten bileklik yapıp arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları yapıp kolaylıkla da satışa sunabilirsiniz. Evde kolay yapılan ipten bileklik modeli için resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Tek yapmanız gereken malzemeleri denkleştirmek ve adımları takip ederek resimli anlatım sayesinde evde ipten bileklik yapma çalışmasını tamamlamak. Şimdi sizleri ipten kolay bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-ipten-bileklik-yapmak

Evde ipten bileklik yapmak için son karede gördüğünüz tamamlanmış çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışma sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabileceksiniz. Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Bu sayede sizde çok güzel satışa sunulacak takılar yapabilirsiniz. Yada kullanacağınız harika bilekliklere sahip olabilirsiniz.

source : http://weheartit.com/entry/221033891

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Oyuncak Köpek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir