EVDE İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPIMI – RESİMLİ ANLATIM

evde-ipten-kolay-bileklik-yapimi-553x415

İple Kolay Bileklik Yaplışı

İple bileklik yapımı kolay bir şekilde sunulmuş olan resimli anlatımdan yola çıkarak sizde harikalar yaratabilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve takı tasarımına ilginiz varsa mutlaka denemelisiniz. El yapımı takılar yapabilir ve ip kullanarak nasıl güzel takılar yapacağınız öğrenebilirsiniz.

Evde ayakkabı ipinden bileklik yapımı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım da hemen hemen ona benziyor. Evde ince ip kullanarak bileklik yapmak isterseniz, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, kolay bileklik yapabilirsiniz.

Evde ipten kolay bileklik yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-ipten-kolay-bileklik-yapimi
evde-ipten-kolay-bileklik-yapimi

Evde takı yapmanın hem eğlenceli yanları vra. Hem de size karışan eden yok. Hemen kendinizce güzel takılar ortaya çıkarabilirsiniz. Deneme yanılma yoluyla güzel takılar yapabilirsiniz.

İp kullanımında istediğiniz türde bir ip kullanabilirsiniz. Değişik ipler kullanarak harika takılar yapabileceğinizi söylemek isterim. Bir başka güzel takı yapımında görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on EVDE İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPIMI – RESİMLİ ANLATIM

  1. Aleyna ip olarak özel bir ip kulanıyor musun ?
    Bir iran düğümü ile ilgili örneklerin var mı ? Başarılar…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*