EVDE İPTEN TAHTA KUKLA YAPMAK

 

 

0

 

Evde ahşaptan kukla yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak veya evinizi güzelleştirecek sarkaç kukla yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay kukla yapmak için daha önce de birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımını paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında benzer tahta kukla yapmak için çalışmalar veya anlatımlı kolay kukla yapma çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Örnek çalışmalara sitemizdeki kendin yap kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Evde ipten tahta kukla yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylar net bir şekilde verilmiş.

Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilir ve çocuklarınızın odasına tahta kukla sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp turistik yerlerde çok güzel rakamlara satabilirsiniz.

 

 

Evde kolay kukla yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmanızı da öneriyorum. Şimdi sizleri evde ahşaptan kukla yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-ipten-tahta-kukla-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7357.html

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRME PATİK ÖRÜLÜŞÜ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir