Evde Kabak Şeklinde İğnedanlık Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay iğnedanlık yapmak için daha önce de benzer çok güzel ve şık çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere eğlenceli ve komik bir çalışmanın resimli anlatımını sunuyorum.

Evde kumaştan kabak şeklinde iğnedanlık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği aşama aşama verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki tarifi uygulamak ve sizde kumaştan kabak şeklinde iğnelik yapabilirsiniz.

İğnedanlık olarak biliyorum ama, iğnelik de diyebiliriz. Kumaştan yada farklı kumaş malzemesinden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Pamuk, iğne iplik gibi ek malzemeler de lazım olacak.

 

 

Tüm malzemeleri bir araya getirdikten sonra kumaştan kolay kabak iğnelik yapmak için resimli anlatımı takip etmek yeterli oluyor. Şimdi sizleri kumaştan kabak biçiminde iğnelik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-kabak-seklinde-ignedanlik-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193709

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Dantelli Sandık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir