Evde Kağıt Bardaktan Kardan Adam Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kağıt Bardaktan Kardan Adam Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay kardan adam yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Evde kağıt bardak kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilir ve çok güzel ve şirin bir kardan adama sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile yaparsanız hem onlarla eğlenebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Evde kağıt bardak yardımı ile bu çalışmayı yapabilmeniz için güzel bir örnek resim ve anlatımlı video paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı yaparak çocuklarınızı mutlu edebileceksiniz. Evde kağıt bardaktan kardan adam yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kagit-bardaktan-kardan-adam-yapimi-evde-plastik-bardaktan-kardan-adam-yapilisi

Glasschneemann – glass snowman – bonhomme de verre

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir