Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Muhtemelen evinizde boş vazolarınız vardır. Bu yazımda ki çalışmayı yaparak, bu boş vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kolay bir şeklide kağıt bardaklardan harika yapay çiçekler yapabilirsiniz. Daha önce sizlere yapma çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Yine kağıttan çiçek yapımı, kartondan çiçek yapılışı gibi birçok çalışmayı da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıt bardaktan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, sizde boş vazolarınıza harika çiçekler yapabilirsiniz. Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanın ve boş vazonuz için harika yapay çiçekler yapın. Yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-plastik-bardaktan-yapay-cicek-yapimi

fleurs artificielles – artificial flowers – künstliche Blumen

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Kapaklardan Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir