Evde Kağıt Gül İle Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıt Gül İle Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına harika bir kapı süsü yapabilirsiniz. Bu çalışmada kağıttan güller yapıyorsunuz ve bir simit yardımı ile yaptığınız gülleri simide yapıştırıp, ortaya harika bir kapı süsü çıkmakta… evde kağıttan gül yapıp çok kolay bir şekilde kapı süsleri yapabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapımı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizdeki evde nasıl yapılır ve kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde kağıttan kapı süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız buyurun kağıt ile kapı süsü yapılışını anlatan resimli anlatıma ;

 

 

evde-kagittan-kapi-susu-yapimi

garniture de porte en papier – paper door trim – Papiertürverkleidung

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir