Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Daha önce tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise ilk kez kağıt havlu rulosundan yapılan güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu çalışmayı sizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rulosundan kalemlik yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler alıntı olup, yine yazımın sonunda anlatımlı da bir video paylaşacağım.

 

 

Anlatımlı videodan takıldığınız noktaları keşif edebilir ve kalemlik çalışmasını eksiksiz yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rolosundan yapacağınız kalemlik çalışması ile çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Yine bu tür çalışmaları başkalarına satmak içinde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönder yayınlayalım kısmından iletebilirsiniz.

 

source : http://orneksitesi.com/dekorasyon/kagit-havlu-kartonundan-kalem-kutusu-yapimi.html

Karton Bleistift – crayon de carton – cardboard pencil

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Okul Öncesi Çizgi Tamamlama Resimleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir