Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıt tabaktan yapılan birçok çalışmayı daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kağıt tabak kullanarak nasıl güzel çalışmalar yapabileceğinizi göstereceğim. Evde kağıt tabaktan abajur yapımı sayesinde sizde fazlalık kağıt tabakları kullanarak çok şık abajurlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak aynı çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve eğlenerek yapabilirsiniz.

Malzemeler :

– kağıt tabak.
– makas.
– cetvel.
– kalem.
– silikon. ( yapıştırıcı )

Evde bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif abajur yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde binlerce kendin yap projesine ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanabilirsiniz. Çoğu bayanın evde para kazanma imkanına ek olarak bu çalışmayı yaparak, internet üzerinden veya turistik yerlerde kolaylıkla satılabilir.

 

 

evde-kagit-tabaktan-abajur-yapimi

Pappteller, Lampenschirme – assiettes en papier, abat-jour – paper plates, lampshades

Daha önce paylaştığımız Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*