Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt tabakları birleştirerek ve keserek bu güzel iskelet çalışmasını yapabilirsiniz. Hani hatırlıyor musunuz? hala vardır belki… iskelet anahtarlıklar… bu çalışma da aslında onu andırıyor. Bu çalışmayı yaparak, evinizin bir köşesine dekoratif obje olarak kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışma yapıp arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Değişik bir çalışma ve eğlenerek yapabileceğiniz bir çalışma… evde kağıt tabaktan iskelet figürü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Resimli adımı takip edip, sizde evde kağıt tabaktan iskelet figürünü yapabilirsiniz. Evde kağıt tabaktan iskelet yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

source : http://www.instructables.com/id/Paper-Plate-Skeleton/?ALLSTEPS

Papierskelett – paper skeleton – papier squelette

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir