Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt tabak kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yaptığınız ördek çalışmasını duvara süs olarak asabilir veya süs olarak başka yerlerde de kullanabilirsiniz. Resimli örnek çalışmada yapılışı anlatılmıyor, ancak yapımı oldukça kolay. Örnek resme bakarak aynısını kolaylıkla yapabilirsiniz. Plastik tabaktan ördek oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı inceleyerek, aynı çalışmayı kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Kağıt pasta tabaklarından bu çalışmayı yapmak çok kolay olacaktır. Sizde evinizde bu tür plastik tabaklardan varsa kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıt tabaktan ördek yapımı ile ilgili resimli örnek ise şöyle ;

 

 

evde-kagit-tabaktan-ordek-oyuncak-yapimi

assiettes en papier canard – paper plates duck – Pappteller Ente

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaşla Saksı Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir