Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016

 

 

0

 

Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016

Evde kağıt tabaklardan yapılan birçok çalışma bulunuyor. Hatta birçok kağıttan yapılan çalışmayı sitemizde yapılışlarını anlatan resimli anlatımlarıyla paylaşmıştık. Bu yazımda ise birçok çalışmayı tek bir çatı altında topladım ve hepsini bu başlık altında paylaşacağım. Bakalım kağıt tabaktan neler yapılmış? bu çalışmaların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, sitemizdeki kağıt kategorisine göz atmanızı öneririm. Sizde bu çalışmaları evinizde pratik bir şekilde eğlenerek yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile birlikte yaparsanız, hem onların iş teknik eğitim seviyelerini arttırmış olursunuz. Hem de onlarla birlikte zaman geçirip eğlenebilirsiniz. Evde kağıt tabaktan yapılan çalışmalar ise şöyle ;

 

 

 

Pappteller Modell – paper plate model – modèle de plaque de papier

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Resim Çerçeve Süsleme Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir