Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kagittan-kalpli-dekoratif-sus-yapimi-600x415

Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt ve peçete kullanarak boş kalan vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Evde kağıttan dekoratif süs yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evinizde kağıttan çiçekler yapıp kalp şeklinde harika süsler yapabileceksiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım bu çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilir ve vazolarınıza yapay çiçekler yaparak harika dekoratif süsler haline getirebilirsiniz.

İlk başta basit gibi gelen bu çalışma bittikten sonra inanın çok güzel gözükmekte… evinizde beyaz bir vazo varsa ve boş ise bu çalışma ile onu doldurabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek istiyorsanız bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Evde kağıt kullanarak kalp şeklinde küçük süsler yaptıktan sonra peçeteyi kıvırıp dal haline getirmeniz ve ucuna yapıştırıcı ile kalpleri yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

source : http://www.artideascrafts.com/valentines-day-gift-paper-bouquet/

paper heart decorations – décorations de coeur de papier – Papier Herz Schmuck

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*