Evde Kağıttan Hasır İp Vazo Yapımı

 

 

1

 

Evde Kağıttan Hasır İp Vazo Yapımı

Evde kağıttan hasır ipe benzeyen ip yapıp, vazo yapmak ister misiniz? bir önceki yazımda gerçek hasır ip ile vazo yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine saman kağıdı kullanarak hasır ipe benzer bir ip modeli yapıp, onunla vazo yapımını anlatan küçük bir resimli anlatım paylaşacağım. Sanırım işinize yarayabilir. Eğer hasır ipten vazo yapılışı çalışmasını yapmak istiyorsanız ve evinizde o an için hasır ip yoksa, bu çalışmamdan faydalanabilirsiniz. Evde hasır ipe benzer çalışma yaparak, hasır ip üretip bununla vazo yapabilirsiniz. Hasır ip kadar olmasa da, uzaktan bakılınca hasır ipmiş gibi gözükmektedir. Bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kağıttan hasır ip vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

 

corde papier paille – paper straw rope – Papier Stroh Seil

 

Daha önce paylaştığımız Evde Hasırdan Vazo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Sevilay A. dedi ki:

    hasır ip bulamıyordum. bu çalışma ile kağıdı hasır ipe dönüştürebilirim galiba. çok teşekkürler gerçekten ilginç ve güzel çalışmalar paylaşıyorsunuz. sizi takip ediyorum. saygılarımla sevilay.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir