Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor?

 

 

0

 

Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor?

Çoğu insan kağıttan kalp yapamaz… çünkü bilmez yapmasını… bu yazımda onlara yardımcı olacak harika bir paylaşımda bulunacağım. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bilmiyorsanız kolaylıkla kağıttan kalp figürü yapabilirsiniz. Yaptığınız kalp şeklinde kağıttan süsü ister sevdiğiniz birisine not olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız kağıttan kalbi kitap ayracı olarak da kullanabilirsiniz. Evde kağıttan kalp yapılışı ile ilgili daha öncede eva kağıdından kalp yapımı ile ilgili paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda da yine renkli fon kağıttan kalp yapılışı ile ilgili anlatımlı bir resim paylaşacağım. Evde kağıttan kolay kalp yapımını anlatan resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, sizde evinizde renkli fon kağıdından küçük kalpler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kalp yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kagittan-kolay-kalp-yapimi-evde-kolay-kalp-yapimi-kagittan-kalp-yapilisi

coeur à partir de papier – heart from paper – Herz aus Papier

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir