Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıttan yapılan çalışmaları gördükçe şaşırıyoruz. Bu yazımda yine sizlere paylaşacağım kağıttan yapılan orkide çalışmasına da şaşıracaksınız. Yapmak isteyenler resimli anlatımdan yararlanabilirler ve kolaylıkla evlerinde kağıttan orkide yapımını icra edebilirler. Evde kağıttan kolay orkide yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolaylıkla kağıttan orkide yapabilirsiniz. Eva kağıdından orkide yapımı veya kartondan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde renkli fon kağıdından orkide yapımını da uygulayabilirsiniz. Fakat bu çalışma sanırım renkli fon kağıdından yapılmış. Yada eva kağıdından da yapılmış olabilir. Siz istediğiniz gibi bu çalışmayı dilediğiniz kağıt çeşidine göre yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıttan kolay orkide yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi2

Papier Orchideen – paper orchids – orchidées de papier

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Eva Kağıdından Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir