Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi-560x415

Kağıtla Orkide Yapımı

Evadan orkide yapımı ve diğer çiçek türlerini normal kağıtlarla da yapabiliriz artık. Çünkü birçok güzel çalışma ve anlatımları bulabiliyoruz. Bu yazımda da yine güzel bir çalışmayı öğreneceğiz. Ben öğrendim sıra sizde hanımlar.

Kağıttan yapılan çalışmaları gördükçe şaşırıyoruz. Bu yazımda yine sizlere paylaşacağım kağıttan yapılan orkide çalışmasına da şaşıracaksınız. Yapmak isteyenler resimli anlatımdan yararlanabilirler ve kolaylıkla evlerinde kağıttan orkide yapımını icra edebilirler.

Evde kağıttan kolay orkide yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolaylıkla kağıttan orkide yapabilirsiniz. Eva kağıdından orkide yapımı veya kartondan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde renkli fon kağıdından orkide yapımını da uygulayabilirsiniz. Fakat bu çalışma sanırım renkli fon kağıdından yapılmış. Yada eva kağıdından da yapılmış olabilir. Siz istediğiniz gibi bu çalışmayı dilediğiniz kağıt çeşidine göre yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıttan kolay orkide yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi
Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi2

Papier Orchideen – paper orchids – orchidées de papier

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*