Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklarınızın odasında yataklarının baş ucunu süslemek için kullanacağınız çok güzel bir sarkaç bulut süsü çalışmasını paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca bu pratik çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay sarkaç bulut yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örnekteki gibi sizde kağıt ve makas ile işe koyulabilirsiniz.

Hemen bulut figürleri kesebilir ve bunu bir ip vasıtası ile sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip ederseniz, sizde evinizde kapı eşiklerine sarkaç süs, yatakların baş ucuna sarkaç süsler yapabilirsiniz. Çocuğunuz küçükse ve bebek yatağında yatıyorsa, onlara da harika bir süsleme sarkaç olacaktır. Evde kağıttan sarkaç bulut süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kagittan-sarkac-bulut-sus-yapimi-kolay-bulut-sarkac-sus-yapilisi

pendule – pendulum – Pendel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*