Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklarınızın odasında yataklarının baş ucunu süslemek için kullanacağınız çok güzel bir sarkaç bulut süsü çalışmasını paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca bu pratik çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay sarkaç bulut yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örnekteki gibi sizde kağıt ve makas ile işe koyulabilirsiniz.

Hemen bulut figürleri kesebilir ve bunu bir ip vasıtası ile sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip ederseniz, sizde evinizde kapı eşiklerine sarkaç süs, yatakların baş ucuna sarkaç süsler yapabilirsiniz. Çocuğunuz küçükse ve bebek yatağında yatıyorsa, onlara da harika bir süsleme sarkaç olacaktır. Evde kağıttan sarkaç bulut süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kagittan-sarkac-bulut-sus-yapimi-kolay-bulut-sarkac-sus-yapilisi

pendule – pendulum – Pendel

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Örgü Baykuş Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir