Evde Kağıttan Kral Tacı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıttan Kral Tacı Yapımı – Resimli Anlatım

Aslında bu çalışma kız çocuklarımız için… kral tacı yazdım ama, kraliçe tacı dememiz daha doğru olur. Evde kağıttan kraliçe tacı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve şablondan yararlanarak sizde evinizde kağıttan veya kartondan kral tacı veya kraliçe tacı yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız bu çalışmayı onlarla birlikte yapın. Hem onların el işi marifetleri gelişmiş olur. Hem de ebeveynleri ile eğlenceli bir zaman geçirmiş olurlar. Evde kartondan kraliçe tacı yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmanın içinde kraliçe tacı şablonu da yer alıyor. Bu sayede sizde karton veya eva kağıdından yada renkli fon kağıdından kraliçe tacı şablonunu çıkarabileceksiniz. Evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Karton Königkrone – cardboard king crown – couronne de roi de carton

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir