Evde Kağıttan Kurdele Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıttan Kurdele Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı bir kağıt katlama çalışması ile yine karşınızdayım. Bu yazımda size kağıttan kurdele yapımı ile ilgili birkaç resim paylaşacağım. Resimli anlatımlarda gösterildiği gibi sizde evde eva kağıdından veya el işi kağıdından bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Süslemelerde kullanabilir veya mektuplarınızın üzerine kurdele süsü yapabilirsiniz. Evde kağıttan kurdele yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde kurdele süsü yapmak istediğinizde bu güzel çalışma sayesinde kısa sürede kağıttan kurdele süsleri yapabileceksiniz. Daha önce origami kurdele çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine benzer bir çalışma paylaşacağım. Evde kağıttan kurdele yapılışı ile ilgili bu güzel çalışma ile kağıttan kurdele süsleri yapabilirsiniz. Evde kağıttan kurdele çalışması ise şöyle ;

 

 

 

Papierbänder – paper ribbons – rubans en papier

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Kazaktan Bere Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir