Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapay çiçek yapımı ile ilgili sanırım her gün paylaşımlarda bulunuyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel yapay bir çiçek yapma ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Evde eva kağıdından gül yapabilirsiniz. Hatta renkli fon kağıdından gül yapabilirsiniz. Kumaştan gül yapabilirsiniz. Her türlü kağıt türünden kolay bir şekilde gül figürleri yapabilirsiniz.

Kağıttan mavi gül figürleri hazırlayabilir ve boşta olan vazolarınıza koyabilirsiniz. Bu çalışmayı eva kağıdı ile renkli fon kağıtlarıyla yada kumaştan yapabilirsiniz. Kartondan da güller yapabilir ve vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kağıttan mavi gül yapılışını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;


evde-kagittan-mavi-gul-yapimi

Papier blaue Rose – paper blue rose – bleu papier rose

Ayakkabı İpinden Kalpli Kolye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*