Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapay çiçek yapımı ile ilgili sanırım her gün paylaşımlarda bulunuyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel yapay bir çiçek yapma ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Evde eva kağıdından gül yapabilirsiniz. Hatta renkli fon kağıdından gül yapabilirsiniz. Kumaştan gül yapabilirsiniz. Her türlü kağıt türünden kolay bir şekilde gül figürleri yapabilirsiniz.

Kağıttan mavi gül figürleri hazırlayabilir ve boşta olan vazolarınıza koyabilirsiniz. Bu çalışmayı eva kağıdı ile renkli fon kağıtlarıyla yada kumaştan yapabilirsiniz. Kartondan da güller yapabilir ve vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kağıttan mavi gül yapılışını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kagittan-mavi-gul-yapimi

Papier blaue Rose – paper blue rose – bleu papier rose

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı İpinden Kalpli Kolye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir