Evde Kahve Fincanından Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kahve Fincanından Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

İlginç çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir mumluk çalışmasını paylaşacağım. Biliyorsunuz mumluk çalışmaları deyince ilk akla gelen site bizim sitemiz. Sitemizde birçok mumluk yapımı ile ilgili yazıya ulaşmanız mümkün. Bu yazımda paylaşacağım çalışmada ise mumluk yapımında kahve fincanı kullanılmış. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Mevcut bir mumu erittikten sonra, ipini içinden alabilir ve fincanın üzerine bir çubuk vasıtası ile dümdüz bir şekilde fincanın dibinden yukarıya doğru çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra sıcak ve sıvı halde tuttuğunuz erimiş mumu fincanın içerisine döktükten sonra donmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Artık karşınızda fincandan mumluk çalışması belirecek. Evinizde bozulan takım parçası olan fincanları kullanabilirsiniz. Yada modası geçmiş fincanlarınızı da kullanarak bu güzel mumluklardan yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

evde-kahve-fincanindan-mumluk-yapimi

Tasse Kerzenhalter – cup candle holders – bougeoirs tasse

 

Daha önce paylaştığımız Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir