Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım

Rastladığım güzel bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yazımda sizlere evde kalın şişle örgü yapımını gösteren resimli bir anlatım paylaşacağım. Sizde eğer evde kalın şiş ile örgüler yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örgü modeli işinize yarayabilir. Yapılışı resimli anlatımda gösterilmiş. Evde kolay bir şekilde sizde kalın şiş ile bu güzel örgü örneğini yapabilirsiniz.

Diğer kalın şiş örgü yazılarımıza sitemizdeki örgü modelleri ve örgü işleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Her gün değişik örgü dersleri ile ilgili anlatımlı videolar paylaşıyorum. Bu yazımda ise anlatımlı video yerine anlatımlı resim paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 

 

evde-kalin-sis-ile-orgu-yapimi

source : http://pekmarifetli.com/kis-geldi-orguler-cikti

dicke Stricknadeln – des aiguilles à tricoter d’épaisseur – thick knitting needles

Daha önce paylaştığımız Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*