Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri

 

 

0

 

Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri

Dantel işleri bölümüne eklediğim bu makalemde sizlere birbirinden farklı ve güzel yıldız motifli dantel örnekleri paylaştım. Evde kare şeklinde yıldız motifli anlatımlı dantel örnekleri işinize yarayabilir. Dantel işleri ile uğraşanlar için farklı örnekler araştırmaya devam ediyorum.

Dantel örnekleri bakımından hemen hemen her gün sizlere farklı çalışmaları anlatımlarıyla ve detaylarıyla bu başlık altından vermeye çalıştım. Diğer dantel çalışmalarını ilgili bölümlerde ve bu yazımın sonunda görüntüleyebilirsiniz. Dantel çeşitleri ve örneklerini bolca sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı ve ders niteliğinde birçok dantel örneğini kolaylıkla ücretsiz bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Bu yazımda kare şeklinde anlatımlı dantel örnekleri paylaştım. Altta birkaç şekil ve şema ile dantel örnekleri anlatılmış. Ancak yapmadığım için pek bir bilgim yok. Fakat yapan hanımlar için güzel çalışmalar ve örnekler olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

Örneklerden yararlanacağını umuyorum. Yine farklı çalışmalar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/5346642/post301633734/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Islak Kek Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir