Evde Karton Rulodan Yapılan Çalışmalar

 

 

0

 

Evde karton rulodan yapılan çalışmaları daha önce de yapımını anlatan resimli anlatımlar şeklinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere toplu olarak yapılan çalışmaları gösteren bir resim paylaştım.

Umarım işinize yarar. Çünkü yapımını gösteren bir resimli anlatım yok. Sadece tuvalet kağıdı rulosundan yapılanları işlemişler. Sitemizde hatta bu yazımın hemen altında karton rulodan yapılan oyuncak veya diğer çalışmaların örnekleri karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilir ve sitemizdeki resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Gerçekten evimizde işi bitince attığımız malzemelerden o kadar güzel geri dönüşüm veya değerlendirme çalışmaları oluyor ki, inanın ben bile bazen gördüğümde çok şaşırıyorum.

 

 

Bu yazımda da paylaştığım çalışmada yapılan oyuncaklar veya örnek çalışmalar gözüküyor. Sizde aynılarını yapabilir ve sitemizde yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-karton-rulodan-yapilan-calismalar

source : http://stylowi.pl/41762739

 

 

Daha önce paylaştığımız Tül Kumaştan Yapay Gül Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir