Evde Kartondan Araba Yapımı – Şablonlu Örnek

 

 

0

 

Evde Kartondan Araba Yapımı – Şablonlu Örnek

Şablonunu paylaşacağım arabanın resmini flash diske kayıt edip, A3 veya daha yüksek boyuttaki bir kağıda çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Daha sonra bunu kalın bir kartonun üzerine yapıştırdıktan sonra makas ile dikkatlice belirtilen izlerden kesebilir ve çocuğunuza kartondan çok güzel oyuncak yapmasını öğretebilirsiniz.

Bunun birkaç farklı örneğini hazırlayıp, çocuklarınızın hayal gücünü, iş teknik bilgilerini yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Eskiden gazetelerin eklerinde ücretsiz verilirdi bu şablonlar… Fakat günümüzde artık bu tür çalışmalar verilmiyor. Paylaşacağım resim temsilidir. Asıl çalışma PDF formatındadır. PDF formatındaki dosyayı BURAYA tıklayarak indirebilir ve daha sonra yukarıda bahsettiğim şekilde çıktısını alabilirsiniz.

 

 

evde-kartondan-keserek-araba-yapimi-sablonlu

Dilerseniz bu resmi de çıktısını alıp kullanabilirsiniz. Ama daha detaylı ve yüksek boyutlusunu PDF dosyasına tıklayarak indirdikten sonra sahip olabilirsiniz.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kum Boncuktan Yapılan Çiçek Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir