Evde Kartondan Araba Yapmak


evde-kartondan-araba-yapmak2-457x415

Evde kolay maket araba yapmak için bu yazımda sizlere iki adet güzel şablon paylaştım. Çocuklarınıza yapacağınız bu güzel çalışmalar sayesinde onları hem sevindireceksiniz. Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olacaksınız. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kartondan araba yapmak isteyenler için harika şablonlar paylaştım. Daha önce de maket araba şablonları paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım şablonları bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alarak bir kartonun üzerine yapıştırıp kesebilir ve ilgili yerlerden yapıştırdıktan sonra karton araba modeli yapabilirsiniz. Süs olarak yapabilir veya araba maketleri koleksiyonunuz varsa yenilerini ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri yeni araba maketi şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-araba-yapmak


evde-kartondan-araba-yapmak2

Gördüğünüz gibi şablonlar hazır ve sadece kartonun üzerine çıktısını alıp yapıştırdıktan sonra makas ile ilgili yerlerden kesmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kıvrımlarından yapıştırarak maket araba modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de bu tür maket araba koleksiyonları yapabilirsiniz.

Evde çocuklarınızla bu güzel çalışmaları yaparak onları hem mutlu edebilirsiniz. Hemde eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Daha önce maket kepçe şablonu paylaşmıştım. Kağıt karton ve oyuncak kategorilerinde bu oyuncak şablonlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında da benzer karton oyuncak yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Sizlerde kolay malzemelerle bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

Tığ İşi Tohum Örgü Modeli Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*