Evde Kartondan Araba Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay maket araba yapmak için bu yazımda sizlere iki adet güzel şablon paylaştım. Çocuklarınıza yapacağınız bu güzel çalışmalar sayesinde onları hem sevindireceksiniz. Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olacaksınız. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kartondan araba yapmak isteyenler için harika şablonlar paylaştım. Daha önce de maket araba şablonları paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım şablonları bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alarak bir kartonun üzerine yapıştırıp kesebilir ve ilgili yerlerden yapıştırdıktan sonra karton araba modeli yapabilirsiniz. Süs olarak yapabilir veya araba maketleri koleksiyonunuz varsa yenilerini ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri yeni araba maketi şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-araba-yapmak

 

 

evde-kartondan-araba-yapmak2

Gördüğünüz gibi şablonlar hazır ve sadece kartonun üzerine çıktısını alıp yapıştırdıktan sonra makas ile ilgili yerlerden kesmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kıvrımlarından yapıştırarak maket araba modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de bu tür maket araba koleksiyonları yapabilirsiniz.

Evde çocuklarınızla bu güzel çalışmaları yaparak onları hem mutlu edebilirsiniz. Hemde eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Daha önce maket kepçe şablonu paylaşmıştım. Kağıt karton ve oyuncak kategorilerinde bu oyuncak şablonlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında da benzer karton oyuncak yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Sizlerde kolay malzemelerle bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Tohum Örgü Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir