Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

3

 

Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı – Resimli Anlatım

Sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kartondan sarkaç süs yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kartondan balon sarkaç yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı kağıttan da yapabilirsiniz. Eva kağıdından sarkaç yapılışı ile ilgili önceki yazımda olduğu gibi bu çalışmayı da evinizde eva kağıdı ile yapabilirsiniz. Kartondan balon sarkaç yapılışını yapıp, evinizde çocuklarınızın odasına veya süslemek istediğiniz kapı eşiklerine kullanabilirsiniz. Evde kartondan balon sarkaç yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip ederek, evde kartondan bu güzel sarkaç süsü sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sarkaç süs yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları maket kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde kartondan balon sarkaç yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kartondan-balon-sarkac-yapimi

Karton Pendel – cardboard pendulum – pendule carton

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. hülya dedi ki:

    çok hoşmuş bayıldım ya meğer böyle yapılıyormuş

  2. nuran dedi ki:

    paylaşım çok iyi gerçekten bende yaptım çok iyi oldu

  3. Esra Aydın dedi ki:

    çok beğendim, en kısa sürede kendimde yapmayı deneyecem çok teşekkürler faydalı olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir