Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan basit uçak yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Çocuklarınıza bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Boş karton kutudan yararlanabilirsiniz. Yada sipariş ettiğiniz bir pizza kutusunu da yine bu çalışmada kullanabilirsiniz. Pizza kutusundan maket uçak yapımı ile ilgili daha önce paylaşımım olmuştu.

 

 

Bu çalışma biraz daha basiti olarak görebilirsiniz. Çok kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza takdim edebilirsiniz. Kartondan uçak yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımı ise kağıt karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kartondan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Bu yüzden gördüğüm enteresan veya farklı karton çalışmalarını sizlerle de paylaşmayı seviyorum. Buyurun resimli anlatıma ;

source : http://www.enteresan.com/pizza-kutusundan-ucak-yapin

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe dedi ki:

    güzelmiş ya pizza kutusundan bunu yapmak :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir