Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kartondan-basit-ucak-yapimi8-e1440574211638-560x415

Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan basit uçak yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Çocuklarınıza bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Boş karton kutudan yararlanabilirsiniz. Yada sipariş ettiğiniz bir pizza kutusunu da yine bu çalışmada kullanabilirsiniz. Pizza kutusundan maket uçak yapımı ile ilgili daha önce paylaşımım olmuştu.

Bu çalışma biraz daha basiti olarak görebilirsiniz. Çok kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza takdim edebilirsiniz. Kartondan uçak yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımı ise kağıt karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kartondan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Bu yüzden gördüğüm enteresan veya farklı karton çalışmalarını sizlerle de paylaşmayı seviyorum. Buyurun resimli anlatıma ;

source : http://www.enteresan.com/pizza-kutusundan-ucak-yapin

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*