Evde Kartondan Bavul Şeklinde Lazımlık Yap

 

 

0

 

Evde kartondan bavul şeklinde lazımlık yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda bavula benzeyen lazımlık çalışması yer alıyor. Adımları takip ederek sizde bu güzel ve farklı çalışmayı yapabilir ve evinizde süs yada farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları her zaman sevmişimdir. Sizde evde kartondan veya farklı malzemeden bavula benzeyen lazımlık veya dolaplar yapabilirsiniz. Evde kartondan bavul şeklinde lazımlık yapmak için malzemeleri ise kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde bavula benzer lazımlık çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

kartondan-bavul-seklinde-lazimlik-yapmak

 

 

Evde bavul şeklinde lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde evinizde benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli gözüküyor. Evde bu tür çalışmalar yapmayı sizde benim gibi seviyorsanız, mutlaka resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapmaya çalışmalısınız. Evde kendinize yeni hobiler edinmek istiyorsanız sitemizde yer alan hobiler bölümüne de göz atabilirsiniz.

Kendin yap projeleri olarak sürekli güzel ve eğlenceli çalışmaları sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımın altında da ilginizi çekecek güzel çalışmalar yer alıyor. Sitemizde yer alan kendin yap ve değerlendirme gibi bölümlerde de harika çalışmalar yer alıyor. Sizde evinizde bu tür çalışmaları eğlenerek yapabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı sizler için araştırıp paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/6443457

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Dekoratif Saksı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir