Evde Kartondan Çamaşırlık Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Çamaşırlık Yapımı – Resimli Anlatım

Paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde karton kutudan yararlanarak harika bir çamaşırlık yapabilirsiniz. Bir karton koli, birde kitap kaplığı işinizi görecek. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde aynı çalışmayı kısa sürede ve eğlenerek yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma ve yine bir kartondan eşya yapma çalışması ile karşınızdayım. Evde kartondan çamaşırlık yapabilir ve havlularınızı, çoraplarınızı veya çeşitli çamaşırlarınızı bu sepet türü kutuda saklayabilirsiniz. Evde kartondan çamaşırlık yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sayesinde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kartondan çamaşırlık yapmak ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

Karton Wäschereien – cardboard laundries – blanchisseries en carton

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Çivisiz Kilim Dokuma Tezgahı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir