Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton ile yapılan kolay çalışmaları sürekli önünüze getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere karton kullanarak çiçek yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Yine karton yerine tuvalet kağıdı rulosu ile yumurta kolisinin kartonunu kullanacağız. Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Evde kartondan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımları çok beğeneceksiniz.

 

 

Sonuç ise ortaya çok güzel karton çiçek figürleri ve süslemeleri çıkacak. Evinizin güzel köşelerine veya vazolarınızı süsleyecek harika karton çiçekler yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmaları sıkça sitemizde ki karton kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya da devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.michelemademe.com/2010/05/tutorial-1-toilet-paper-tube-egg-carton.html

Karton Blume – carton fleur – cardboard flower

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Kottan Puf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir