Evde Kartondan Dantelli Sandık Yapmak

 

 

0

 

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan dantelli sandık yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Sizde evde pratik bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımda kartondan sandık yapmak için tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken aşamaları takip edip, kartonu istenilene göre kesmek ve yapıştırmak.

Sandık şeklinde çocuklarınız için kumbara da yapabilirsiniz. Kartondan yapılan işleri sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde benzerlerine rastlayabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında kartondan yapılan projelere örnek birçok çalışma da karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan süslü sandık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kartondan-dantelli-sandik-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193750

 

Daha önce paylaştığımız Evde Siyah Boncuklu Kolye Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir