Evde Kartondan Dantelli Sandık Yapmak

kartondan-dantelli-sandik-yapmak-531x415

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan dantelli sandık yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Sizde evde pratik bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımda kartondan sandık yapmak için tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken aşamaları takip edip, kartonu istenilene göre kesmek ve yapıştırmak.

Sandık şeklinde çocuklarınız için kumbara da yapabilirsiniz. Kartondan yapılan işleri sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde benzerlerine rastlayabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında kartondan yapılan projelere örnek birçok çalışma da karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan süslü sandık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-dantelli-sandik-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193750

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*