Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Bu tür çalışmaları yaparak çocuklarınızın odasını çocuklarınızın en sevdiği odası haline getirebilirsiniz. Malzemeler oldukça basit ve yapımı da oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Evde canınız sıkıldığında bu tür çalışmalar yaparak, hem çocuklarınızla eğlenin. Hem de onların odalarına bu tür süs çalışmaları yaparak onları mutlu edin. Evde kartondan duvara harf süs yapımına benzer başka bir çalışmayı yine sitemizde paylaşmıştım.

 

 

Fakat bu çalışma daha özenli ve daha güzel gibi geldi bana… sizlerde çok kolay bir şekilde ahşap bir tahta veya sunta yada karton kullanarak çocuğunuzun baş harfini ortaya çıkarabilir ve boyayabilirsiniz. Daha sonra üzerine resimli anlatımda gösterildiği gibi süslemeler yapabilir ve mükemmelleştirebilirsiniz. Yapımı oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka yapmanızı öneririm.

source : http://www.craftcuts.com/community/for-kids/how-to-make-a-kids-room-monogram/

Karton Brief Ornament – lettres carton ornement – cardboard letters ornament

 

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir