Evde Kartondan Duvara Kuş Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Duvara Kuş Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan duvarınıza rengarenk kuş yapmak ister misiniz? dekoratif olarak evinizin duvarını süsleyecek bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı karton ile, eva kağıdı ile, keçe ile, kağıt ile, el işi kağıdı ile hangi tür kağıt malzemesi ile yapmak isterseniz yapın. Hepsinden de yapabilirsiniz. Biz standart kartondan yapımını paylaşacağız. Hatta kuşun şablonunu dahi bu yazımda paylaşacağım. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Şablona göre kuşun parçalarını kestikten sonra hepsini birleştirmeniz yetecektir. Kolay gelsin.

 

 

papier oiseau – paper bird – Papier Vogel

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Kurdele Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir