Evde Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlamak

 

 

0

 

Evde kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak karşınıza getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel bir kartondan yapılanlar olarak proje paylaştım. Evde kartondan kolay hediye paketi hazırlamak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde özel günler için paketler hazırlayabileceksiniz. Genelde bir hediye aldığımızda onu bir poşet ile veririz.

Ancak bu çalışmadan sonra sizde kartondan sürpriz paketleri hazırlayabilir ve sevdiklerinize o şekilde hediyelerinizi sunabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalar yaparak satış yaptığınız ürünler içinde bu hediye paketini kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı basit malzemeler kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartondan kolay hediye paketi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • karton veya mukavva.
  • boş CD.
  • makas.
  • kalem.
  • cetvel.
  • kurdele.

 

 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra ilk yapmanız gereken karton üzerinde CD ile daireler çizmek. Ardından kalem ile çizdiğiniz yuvarlakları belirlenen yerlerinden keserek, hediye paketini oluşturabilirsiniz. Evde kolay hediye paketi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere benzer güzel bir çalışma paylaştım. Şimdi sizleri kartondan hediye paketi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kartondan-kolay-hediye-paketi-hazirlama

Mukavvadan sürpriz paket yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde sevdiklerinize hediyelerinizi bu güzel pakette verebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde değişik desenli kartonlardan yapabilirsiniz. Desenli kartondan hediye paketi yapmak için de daha önce güzel bir çalışma paylaşmıştım. Diğer çalışmaları kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/475059460666587609/

Daha önce paylaştığımız Pringles Kutusundan Mumluk Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir