Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan küçük kaseler yapabilirsiniz. Daha önce de benzer çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere karton kullanarak küçük sevimli kaseler yapmanızı gösterecek resimli anlatımlar paylaşacağım.

Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım çalışma tam size göre… evde kartondan kolay kase yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde kolay bir şekilde karton veya kağıttan kase yapabilir ve dekoratif süslemelerde kullanabilirsiniz. Bayramlarda içine şeker koyabilir ve şekerlik olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu çalışmayı eva kağıdından da yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdından da yapabileceğiniz gibi en sağlıklısı ve sağlamı kartondan yapılmaktadır. Evde kartondan kase yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Bu yazının yabancı dillerdeki başlıkları : made of cardboard bowl – Kartonschale aus – bol en carton – lavet af pap skål – مصنوعة من الورق المقوى وعاء – картонные чаши

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tişört Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir