Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan küçük kaseler yapabilirsiniz. Daha önce de benzer çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere karton kullanarak küçük sevimli kaseler yapmanızı gösterecek resimli anlatımlar paylaşacağım.

Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım çalışma tam size göre… evde kartondan kolay kase yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde kolay bir şekilde karton veya kağıttan kase yapabilir ve dekoratif süslemelerde kullanabilirsiniz. Bayramlarda içine şeker koyabilir ve şekerlik olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu çalışmayı eva kağıdından da yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdından da yapabileceğiniz gibi en sağlıklısı ve sağlamı kartondan yapılmaktadır. Evde kartondan kase yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

Bu yazının yabancı dillerdeki başlıkları : made of cardboard bowl – Kartonschale aus – bol en carton – lavet af pap skål – مصنوعة من الورق المقوى وعاء – картонные чаши

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*