Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kartondan-kolay-nevale-yapimi6-435x415

Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

Nevale yapımı ile ilgili farklı çalışmaları yine sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine evde kolay ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım.

Bu sayede sizde evde kolay malzemeler ile kendinize kullanışlı nevaleler yapabilir veya farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Evde kartondan kolay nevale yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

  1. nevale yapımı da varmış. bunu öğrendiğim iyi oldu. bizim köyde küçük bir evimiz var orada çay yaptığımızda demliklerin altı pisleniyordu. dışarıda bu icadı yaparak o pislikten kurtulabiliriz. çok teşekkürler pratik tarifleriniz için. sitenizi hayretle takip ediyorum. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*