Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

Nevale yapımı ile ilgili farklı çalışmaları yine sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine evde kolay ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım.

 

 

Bu sayede sizde evde kolay malzemeler ile kendinize kullanışlı nevaleler yapabilir veya farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Evde kartondan kolay nevale yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ahşap Boyama Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. NERİMAN KÖKSAL dedi ki:

    nevale yapımı da varmış. bunu öğrendiğim iyi oldu. bizim köyde küçük bir evimiz var orada çay yaptığımızda demliklerin altı pisleniyordu. dışarıda bu icadı yaparak o pislikten kurtulabiliriz. çok teşekkürler pratik tarifleriniz için. sitenizi hayretle takip ediyorum. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir