EVDE KARTONDAN KOLAY PONPON YAPMAK

evde-kartondan-kolay-ponpon-yapmak-600x415

Evde kartondan kolay ponpon yapmak için çoğu kez değişik anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Hatta yün ipten ponpon yapmak için ve yaptığınız ponponla süs yapmak içinde çoğu çalışmanın anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Fakat ponpon yapmak veya ponpon nasıl yapılır diyenler için bu örneği de paylaşmak istedim. Çünkü çoğu ev hanımı yün ipten nasıl ponpon yapacağını bilmiyor.

Sitemizde çatalla ponpon yapımı veya kartondan ponpon yapımını gösteren farklı çalışmaları daha önceki günlerde de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kartondan kolay ponpon yapmak için örnek resimler altta yer alıyor.

Kartonu ponpon yapmada kullanabilir ve ponpon çalışmaları farklı işlerinizde süs olarak veya motif olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi sizleri kolay ponpon yapmak için kartondan yapılan çalışmanın örnek anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-kolay-ponpon-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*