EVDE KARTONDAN KOLAY PONPON YAPMAK

 

 

0

 

Evde kartondan kolay ponpon yapmak için çoğu kez değişik anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Hatta yün ipten ponpon yapmak için ve yaptığınız ponponla süs yapmak içinde çoğu çalışmanın anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Fakat ponpon yapmak veya ponpon nasıl yapılır diyenler için bu örneği de paylaşmak istedim. Çünkü çoğu ev hanımı yün ipten nasıl ponpon yapacağını bilmiyor.

Sitemizde çatalla ponpon yapımı veya kartondan ponpon yapımını gösteren farklı çalışmaları daha önceki günlerde de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kartondan kolay ponpon yapmak için örnek resimler altta yer alıyor.

Kartonu ponpon yapmada kullanabilir ve ponpon çalışmaları farklı işlerinizde süs olarak veya motif olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri kolay ponpon yapmak için kartondan yapılan çalışmanın örnek anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-kolay-ponpon-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir