Evde Kartondan Maket Robot Yapımı – Şablonlu

 

 

0

 

Evde Kartondan Maket Robot Yapımı – Şablonlu

Maket projeleri paylaşmaya devam ediyorum. Bir önceki yazımda kartondan kaplumbağa yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere çok güzel ve eğleneceğiniz bir maket şablonu paylaşacağım. Evde kartondan maket robot yapımı ile ilgili birkaç farklı şablonu bu yazımda bulabilirsiniz. İstediğiniz şablonun çıktısını alıp, çocuklarınız ile eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 

 

Yapmanız gereken çok basit. Beğendiğiniz robot maketin çıktısını alıp, makas ile kestikten sonra ilgili kısımlardan yapıştırıcı yardımı ile yapıştırmak… sonrasında karşınıza harika maket robot figürleri çıkacak. İster çocuklarınızın oynaması için bu çalışmayı yapın. İsterseniz de evinizde vitrine bu güzel maket robotları koymak için kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan diğer projeler bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Benzer çalışmalara göz atmanızı öneririm. Yine sitemizde kağıt karton kategorisinde birbirinden farklı ve güzel çalışmaları bulabilirsiniz.

source : http://www.guzelhobiler.com/maketcilik/diger-maketler/kartondan-robot-yap/

Kartonmodell-Roboter – cardboard model robot – modèle en carton Robot

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Maket Kaplumbağa Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir