Evde Kartondan Mickey Mouse Taç Yapmak

 

 

0

 

Evde daha çok çocuklarınızın hoşuna gidecek güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesini kalın keçeden veya kartondan yapabilirsiniz. Ben kartondan dedim ama farklı malzemeden de yapabilirsiniz. Sağlam olması açısından karton kullanabilirsiniz.

Evde kartondan mickey mouse taç yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki gibi öncelikle malzemeleri temin ederek işe koyulabilirsiniz. Kız çocuklarına aldığınız taç, yapıştırıcı, keçe veya karton, kalem, makas malzemelerini temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi mickey mouse taç yapmak için kulak kısmını yapma işlemi ile başlayabilirsiniz.

Kulakları yaptıktan sonra taca yapıştırıp, hemen çocuklarınız kullanmaya başlayabilir. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile çocuklarınızı hem mutlu edeceksiniz. Hem de hayranı oldukları çizgi film kahramanı mickey mouse taç sahibi olacaklar. Şimdi sizleri evde keçeden mickey mouse taç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kartondan-mickey-mouse-taç-yapmak

source : http://stylowi.pl/17723846

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir