Evde Kartondan Mouse Pad Yapmak

 

 

0

 

Evde Kartondan Mouse Pad Yapmak

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu çalışma aslında benim çok işime yaradı. Çünkü benim de bilgisayarımın mouse pad eskiydi. Bu sayede bende yenilemiş oldum. Bu yazımda sizlere evde kartondan mouse pad yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Bu sayede kolay bulunabilir malzemeler ile kendinize veya sevdiklerinize evde kolay kartondan mouse pad çalışmaları yapabileceksiniz.

Evde kartondan mouse pad yapımı ile ilgili malzemeler ise şöyle ;

  • karton mukavva veya benzeri malzeme.
  • renkli bantlar.
  • makas.
  • yapıştırıcı.

Kartondan yapmak istediğiniz şekli kestikten sonra üzerini renkli bantlar ile bantlamanız gerekiyor. Daha sonra makas ile fazlalık parçaları kesebilir ve ortaya harika bir mouse pad çalışması çıkarabilirsiniz. Resimli anlatımda kartondan yuvarlak mouse pad yapılmış. Siz isterseniz kare veya daha değişik şekillerde mouse pad çalışmaları yapabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri kartondan mouse pad yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-mouse-pad-yapmak

Rengarenk mouse pad çalışmaları yapabilir ve hepsini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu çalışmanın en güzel yanı ise kendi zevkinize göre mouse padları yapabiliyor olmanız. Bu sayede yaptığınız çalışmaları ister arkadaşlarınıza hediye edin, isterseniz de kendiniz kullanın. Gerçekten harika çalışmalar yapabilir hatta satışa sunup güzel paralar da kazanabilirsiniz. Bu çalışmayı kendinize göre geliştirebilir ve daha değişik modellerle kendinize yada sevdiklerinize mouse pad çalışmaları yapabilirsiniz. Kartondan mouse pad çalışması için kolay bulunur malzemeler sayesinde bu çalışmadan daha fazla kolaylıkla yapabilirsiniz.

source : http://www.brit.co/washi-workspace/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mavi Erkek Patik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir