Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

evde-kartondan-renkli-harfler-yapmak-518x415

Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

Son zamanlarda sıkça görür olduğum bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kartondan harfleri kesiyorsunuz ve üzerini ip ile örüyorsunuz. Ortaya şahane bir çalışma çıkıyor. Farklı renkte iplerle istediğiniz harfleri renklendirebiliyorsunuz. Örneğin sevdiğinize bir kelimeyi bu çalışma ile yapıp verseniz çok hoşuna gitmez mi? öte yandan evinizde duvarınıza da olağanüstü bir aksesuar veya dekoratif süs olarak durmaz mı? yapmanız gereken, ne yazacağınıza karar vermek ve o kelimenin yada cümlenin harflerini kartondan kestikten sonra üzerini renkli iplerle farklı renklerde dolamak…

Ortaya inanın harika bir çalışma çıkacak… evde kartondan renkli harfler yapmak isteyenler olursa bu çalışma çok hoşlarına gidecek. Evde kartondan harfleri belirleyip kestikten sonra yapmanız gereken sadece üzerine ipleri dolamak… kolay gelsin.

evde-kartondan-renkli-harfler-yapmak

coloré étui en carton – colorful cardboard case – bunten Pappschachtel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*