Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda paylaşacağım çalışma hem kolay hem de çocuklarınızın okuldan istenen performans ödevleri için tercih edebilecekleri güzel bir çalışmadır. Evde kartondan ve renkli fon kağıtlarından yapabileceğiniz bu güzel çalışmanın resimli anlatımlarını paylaşacağım. Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabileceksiniz. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma olan kartondan trafik lambası çalışmasını çocuklarınızla birlikte keyifli bir zaman geçirerek ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kartondan trafik lambası yapılışını anlatan resimli anlatımdaki adımları takip ederek, bu güzel çalışmayı çocuklarınızla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kartondan trafik lambası yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

source : http://www.ikatbag.com/2011/01/automobiles-from-busytown.html

Karton Ampel – cardboard traffic light – feu de carton

 

Daha önce paylaştığımız Evde Bebek Örgü Bot Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir