Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım


Yine bir yeni çerçeve yapımı ile ilgili çalışmayla karşınızdayım. Bir önceki yazılarımda sizlere kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili farklı çalışmaları önünüze getirmiştim. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kartondan resim çerçevesi yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma biraz basit olmamakla beraber, diğer çalışmalardan daha üstün ve daha güzel gibi… sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve sevdiğiniz fotoğraflar için harika resimlik veya resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Yine bu çalışmayı yapıp, doğum günü olan birisine de hediye edebilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

Karton Bilderrahmen – cardboard picture frame – carton cadre photo

Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

3 Comments on Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Araştırdığım bir çok konuda sitenizi buluyorum teşekkürlerimi sunarım

  2. Do not say how to make the line around the frame. Is it made with glue? Stitching? Or how is it made???!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*