Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Kartonla birçok çalışmayı pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan eşya yapımı, kartondan dolap yapımı gibi birçok çalışmayı önceki günlerde sizlere anlatımlı olarak paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kartondan terlik yapımı ile ilgili güzel resimli anlatımlar paylaşacağım.

 

 

Eğer kartondan yapılan çalışmaları seviyorsanız? bu yazımda paylaşacağım karton terlik çalışmasını çok seveceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki herhangi bir karton koliden yapabilirsiniz. Anlatımlı resimlerdeki adımları takip ederek sizde evinizde pratik karton terlikler yapabilirsiniz. Fakat unutmayın, yaptığınız terlikler ıslandığında özelliklerini yitirecektir. Bu yüzden karton terlikleri kuru zeminlerde kullanmanızı öneririm.

source : http://www.instructables.com/id/A-Pair-of-Sandals-From-A-Cardboard-Box/?ALLSTEPS

Karton Pantoffeln – cardboard slippers – pantoufles en carton

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. halide dedi ki:

    fikir gayet iyiymiş. bende yaptım çok iyi oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir