Evde Kartondan Yapılmış Eşyalar

 

 

0

 

Evde Kartondan Yapılmış Eşyalar

Ev taşıma esnasında hani büyük karton koliler arar buluruz. Onlarla evimizi taşırken eşyalarımızı içine kırılmasın diye koyarız. Bir yerden bir yere taşınma işleminiz bittiyse, o karton kolileri atmayın, hatta istif halinde bir yerlerde saklayın. Şimdi onları sakladığınız yerden çıkarma zamanı geldi. Çünkü onlardan çok güzel ev eşyaları yapabilirsiniz. Sizlere bu başlıkta evde kartondan yapılmış dolap ve sepet resimleri paylaşacağım.

 

 

Sizde bu resimlerden fikir edinebilir ve evinizde böyle bir çalışma yapabilirsiniz. Kartondan dolap yapabilirsiniz. Yine kartondan sepet yapabilirsiniz. Örnek resimlerde yapılışları pek anlatılmasa da, siz kartondan çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım örnek resimler sizlere bir nebze de olsa fikir verecektir. Evde kartondan yapılmış eşyalar ise şöyle ;

Pappe Kleiderschrank – cardboard wardrobe – penderie carton

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Kottan Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir