Evde Kavanozdan Işıltılı Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Kavanoz Süsleme

Evde kolay malzemeler ile çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Bunu dedim çünkü, bu yazımda paylaşacağım çalışma hem kolay hem de kolay bulunabilir malzemelerden yapılmış. Evde kavanozdan ışıltılı süs yapımı başlığında paylaştığım bu yazımda ki resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı basit bir şekilde evinizde yapabilirsiniz. Süsleme çalışmalarına merakınız varsa sitemizde sıkça bu tür çalışmaları paylaşmaktayım.

 

 

Takip ederseniz ve kendin yap kategorilerini incelerseniz birçok süsleme çalışmasını kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Evde boş kavanozları ve bir takım malzemeler sayesinde çok güzel ve ışıltılı lambalar yapabilirsiniz. Çalışmayı tamamladığınızda karşınıza harika bir ışıltılı lamba aksesuarı çıkmakta ve evinizin istediğiniz yerine koyup dekoratif bir güzellik sağlamanız da mümkün…

source : http://topdiyideas.com/diy-fairy-glow-jars/

jar Schmuck – décorations jar – jar decorations

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yaren dedi ki:

    Bunlar için çok teşekkür ederim hepinizin ellerine sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir